Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Діана

Діана

У наші дні, скляні меблі - це оригінальне і сучасне рішення для облаштування інтер'єру в будинку або офісі. Використання таких моделей робить приміщення більш просторими і вільними. До того ж, подібні вироби практичніші - їм не страшні вогкість і перепади температур , спеціальна плівка захищає від появи подряпин, крім цього, скляні поверхні набагато простіше підтримувати в чистоті.

Компанія Діана з Білої Церкви працює на меблевому ринку України з 2011 року і пропонує покупцям широкий модельний ряд виробів, починаючи від невеликих скляних підставок для квітів , і закінчуючи великими комп'ютерними і письмовими столами . Крім покупки вже готових виробів, фахівці компанії можуть виготовляти меблі та по індивідуальними замовленнями.

Що використовується для виробництва моделей від ТМ Діана скло проходить додаткову загартування , тому воно може витримати серйозне навантаження (у деяких моделей, вона може доходити до 200 кілограм!), В свою чергу, елементи каркаса і опор виготовляються з легких металів , які, не поступаються за міцністю стали. Меблі від компанії Діана не тільки стильна, але і довговічна!