Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Destin

Destin
Компанія Destin існує на ринку з 2013 року, пережила всі негаразди і тримається на високому рівні в сфері виробництва виробів зі скла. Спеціалізація підприємства - обідній, журнальні та ТВ столи з найчистішого скла . В асортименті компанії присутні більше двох тисяч варіантів виконання обідніх столів і це тільки з малюнком. Компанія може запропонувати цілковитий вибір кольорової палітри для забарвлення і приймає індивідуальні замовлення для реалізації задумів покупця. Відкрита для пропозицій і замовлень .

Компанія Destin працює виключно з екологічно чистими матеріалами, адже скло робиться з суміші піску, соди і вапняку , так само з хромом і іншим безпечним для здоров'я і навколишнього середовища сировиною.

Перевагами скла в інтер'єрі є його неординарний вид у виробах, можлива велика кольорова палітра , скло не вбирає запахи і не вимагає особливого догляду, не боїться більшості рідких речовин . За рахунок прозорості, повної або часткової, надає легкості в інтер'єр, витонченості і витонченості . Йому з легкістю можна надавати найрізноманітніші форми , тим самим забезпечуючи свого простору в будинку креативних рішень. Меблі зі скла - найкраще рішення, якщо ви хочете освіжити і ненав'язливо створити настрій в приміщенні.