Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Davidos

Davidos
Компанія Davidos - молода, проте стрімко розвивається компанія з виробництва м'яких меблів з екологічно чистих матеріалів . Має репутацію, вимогливою до себе і своїх партнерів-постачальників, компанії-ідеаліста. Так як корпоративна політика підприємства передбачає випуск якісних, функціональних і стильних елементів інтер'єру, компанія прагне до ідеалу якості продукції. Уже з 2015 року затвердила свої позиції і завоювала прихильність , як вітчизняних покупців і так і зарубіжних.

Головною конкурентною перевагою є часте виведення на ринок нових моделей меблів, яка розроблена з урахуванням всіх нюансів, так часто змінюється, моди в сфері інтер'єрного дизайну. Над опрацюванням моделей працюють кращі в своїй справі дизайнери , які враховують все, в тому числі актуальні колірні рішення . Виробничий процес розроблений і доведений до досконалості за допомогою сучасного і високотехнологічного обладнання передових європейських методик . Вся продукція сертифікована і проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва.

Всі партнери компанії Davidos визнані одними з кращих компанії в своєму сегменті, тому матеріали, гарнітура, тканини, всі комплектуючі та елементи, які задіяні у виробництві мають виключно позитивними якостями міцність, надійності, витривалості і довговічності .

Меблі проходить тестування на підтвердження ортопедичного ефекту . Вся продукція визнана корисною для здоров'я людини і профілактичної . Так як турбота про покупця - це головний пріоритет компанії Davidos .