Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Cosas

Cosas
Компанія Cosas є виробником текстилю для дітей і дорослих. Для виробництва домашнього текстилю фабрика використовує виключно чиста бавовна, а постільна білизна виготовляють з високоякісної тканини, в якій немає синтетичних волокон.

На даний момент в асортимент фабрики Cosas входять дитяче та підліткове постільна білизна, а так само наволочки, простирадла, підодіяльники і покривала. Крім основних товарів Cosas пропонує так само стьобані покривала і пледи, подушки і ковдри, штори, пелюшки і слюнявчики. Кожен комплект продукції упакований в фірмову подарункову коробку.

Текстильні товари компанії виробляються виключно з натуральних матеріалів, які мають європейський сертифікат Oeko-Tex 100 та не завдають шкоди довкіллю і довговічними продуктами. Текстильна продукція компанії універсальна своїм сучасним дизайном і має різні варіації кольорових гам. Всього налічується більше двохсот п'ятдесяти забарвлень виробів. Крім усього іншого виробник може похвалитися популярністю своїх виробів на міжнародному ринку.