Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Commus

Commus
Компанія Commus стояла біля витоків виникнення сучасних виробів зі скла і меблевої фурнітури. Існує на ринку довгих 20 років . За цей час встигла ввести інноваційні ідеї з виробництва виробів зі скла, удосконалила свій процес і довела до ідеалу всю виробничу програму. Від того все вироби компанії являють якісними і можуть відпускатися за доступною ціною. У штаті компанії працюють висококласні фахівці , які гарантують унікальність виробів. Компанія Commus - одна з провідних виробників меблів зі скла.

За даними досліджень випробувального центру меблів ПрАТ «Український інститут меблів» все вироби компанії випускаються згідно ГОСТам , що говорить про безпеки експлуатації, міцності, витривалості і довговічності виробів . Чи не маловажним фактором є екологічність , адже при виробництві використовуються виключно натуральні матеріали, які не впливають на здоров'я людини і навколишнє середовище.

Переваги меблів компанії Commus , за рахунок чого вона завоювала прихильність українських покупців, - це перш за все широкий асортимент і стильний дизайн . Такі меблі універсальна , так як підходить під будь-який ремонт і інтер'єр. Так само оптимальні ціни і висока якість , що є незаперечними фактами. Якщо ви хочете збагатити своє простір, зробити його більш сучасним і цікавим , то вироби зі скла компанії Commus будуть чудовим варіантом.