Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Comfort Line

Comfort Line
Турецька фабрика Comfort Line - це всесвітньо відомий виробник, який виготовляє високоякісну продукцію з імпортної сировини, яке сертифіковане і пройшло велику кількість перевірок якості. Всі вироби мають лікувальні властивості і чудово підійдуть для людей страждають проблемами з хребтом.

Основною продукцією ТМ Comfort Line є ортопедичні подушки, які дозволяють максимально комфортно відчувати себе під час сну і відпочинку. Вони виконані з матеріалу Memory Foam , що володіє унікальним якістю: змінювати свою форму під тиском і впливом температури тіла. Він в свою чергу, виробляється з в'язкоеластичний піни, яка здатна забезпечувати оптимальну підтримку шиї і правильне положення хребта , завдяки тому що піна реагує на форму тіла і ідеально підлаштовується під анатомічні особливості кожного.

Подушки від виробника Comfort Line забезпечують комфорт в будь-якому положенні, тому як матеріал Memory Foam володіє ще одну унікальну властивість - швидким відновленням початкової форми після використання.