Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Cestepe

Cestepe
Основним завданням турецького виробника "Cestepe" - це виготовлення продукції високої якості. Фірма займається виготовленням домашнього текстилю, який відповідає найвищим міжнародним стандартам якості. Товари компанії є лідерами продажів не тільки на турецькому, а й на європейському ринку.

Продукція торгової марки "Cestepe" випускається по самим новітнім технологіям виробництва і на сучасному обладнанні. Виробник "Cestepe" сильно відрізняється від своїх конкурентів високою відповідальністю, тривалим досвідом роботи, забезпеченням вищої якості виготовляється товару. Принципами фірми є: висока відповідальність, надійність, постійний розвиток діяльності, задоволення потреб клієнтів і ефективна співпраця.

Виробник "Cestepe" використовує в текстильних виробах: єгипетський, американський, турецька бавовна. Рушники, простирадла ТМ "Cestepe" популярні і відомі у всьому світі своєю поглинанням, еластичністю, зносостійкістю і м'якістю. Текстиль з мікрокоттона зроблені із застосуванням найсучасніших технологій.