Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Balliu

Balliu
Фабрика Balliu була створена в 1968 році в Іспанії паном Хосепу балів Грасиі і пані Кармен Фальгерас Рібас. Головним завданням спочатку було випуск продукції найвищої якості для ринку вуличних меблів. Через не настільки довгий період вона завоювала статус кращої продукції і стала брендом вуличних меблів, стільців, шезлонгів і інших товарів, вироблених для професіоналів сфери індустрії гостинності.

Balliu щодня привносить інновації в вуличні меблі, що говорить про сучасність і надійності компанії. Для того, щоб покупці були задоволені продукцією, фабрика ретельно стежить за якістю сировини і працює щодня на результат. Вона має професійну, молоду і дуже досвідчену команду, яка мотивована і націлена на результат.

Так само варто відзначити, що виробник з великою серйозністю поставився до питання навколишнього середовища і пропонує лише екологічні продукти. Завдяки цьому продукцію можна віднести до самої високоякісної і довговічною, адже вона має неперевершені характеристики матеріалів і відмінну зносостійку конструкцію.