Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Азимут

Азимут

Виробник Азимут з Мелітополя працює на ринку України з 2001 року і відомий випуском металевих ліжок та каркасів для них . Незважаючи на зовнішню простоту, моделі фірми, відрізняються високою якістю збірки і зручністю користування.

В асортименті компанії Азимут є як стандартні, односпальні версії, так і двоярусні моделі. Надійні і невибагливі вироби стануть відмінним придбанням, як в житлову квартиру, так і для готелю або оздоровчого центру. Адже, завдяки простоті конструкції і дешевизні стали, металеві ліжка відрізняються невисокою вартістю і тривалим терміном служби.

У свою чергу, металевий каркас від компанії Азимут - це відмінна можливість «вдихнути нове життя» в старе ліжко і зробити її набагато комфортніше. В асортименті виробника ви можете знайти як одно- так і двоспальні конструкції. Рама цих виробів виготовлена ​​зі сталевої труби, а ламелі - з бука, деревина якого відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю.

Якісні і доступні ліжка і каркаси з металу від ТМ Азимут - це відмінний вибір для тих покупців, яким потрібні прості і надійні вироби за привабливими цінами . Вибір виробів бренду - це відмінна можливість знайти хороший баланс між ціною і якістю!