Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Арт-Пуфі

Арт-Пуфі

Безсумнівний плюс безкаркасних крісел - це максимальний комфорт для людини . Через відсутність опорного каркаса, меблі ідеально повторює контури тіла людини і забезпечує м'якість і комфорт. В основному такі моделі використовуються для дитячих кімнат і установ, однак дорослим ці меблі так само припаде до душі.

Київська компанія Арт-Пуфі є одним з провідних виробників безкаркасних меблів в Україні. При випуску моделей фірма застосовує самі передові технології (наприклад, комп'ютерне моделювання для розробки нових продуктів) і використовує якісні та екологічно чисті матеріали.

Наприклад, наповнювачем для моделей Арт-Пуфі служить пінополістирол - нешкідливий і пожежобезпечний компонент в невеликих м'яких гранулах. Крім цього, він довгий час «тримає форму» , тому вироби з таким матеріалом відрізняються тривалим терміном служби і не «просідають» завчасно.

Для обшивки ж можуть бути використані як звичайні тканини, так і натуральна шкіра (або її замінник). Тут уже все залежить від побажання і фінансових можливостей покупця. До речі, крім великого вибору готових виробів, компанія пропонує послугу виробництва безкаркасних меблів на замовлення .