Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Арт-Дизайн

Арт-Дизайн

Чернігівська компанія Арт-Дизайн працює на українському ринку з 2013 року, а основний її спеціалізацією є виробництво дзеркал різних форматів . Майстерня випускає як готові, серійні конструкції, так і виконує індивідуальні замовлення будь-якої складності .

В асортименті фірми Арт-Дизайн є маса моделей настінних і підлогових дзеркал , причому як традиційної, так і нестандартної конструкції (наприклад, можна купити модель з овальним склом). Практично вся продукція бренду грунтується на бельгійському дзеркальному склі з додаванням срібла . Завдяки цьому, вироби відрізняються підвищеною вологостійкістю, чітким і чистим відображенням і довгим терміном служби. Це означає, що моделі універсальні і можуть використовуватися, в тому числі і в ванних кімнатах.

За бажанням клієнта, дзеркала Арт-Дизайн можуть комплектуватися як пластмасовим багетом, так і дерев'яною рамкою, крім цього, покупець може замовити версію з сучасної світлодіодним LED підсвічуванням, яка забезпечує оптимальне освітлення при низькому енергоспоживанні.