Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Amazonas

Amazonas
Німецька компанія "Amazonas" з виробництва бавовняних гамаків була заснована в 1995 році в Мюнхені. Основною діяльністю виробника стало виготовлення високоякісних, справжніх бразильських гамаків. Виробничий комплекс розташований на північному сході Бразилії , де дотримуються з максимальною точністю традиції якості і технології плетіння продукції.

Вироби донині виготовляються вручну майстрами з багаторічним досвідом, що робить їх справді якісним і практичними продуктом для відпочинку та туризму. Для споживача, люблячого екстремальні подорожі, розроблена похідна лінійка гамаків ULTRA-LIGHT , в якій передбачено головна умова - маленький вага. Компанія розробила так само вироби для дітей.

Інноваційні ідеї та прагнення бути кращими забезпечили "Amazonas" одне з передових місць на міжнародному ринку. Гаммакі даного бренду представлені в більш ніж 40 країнах світу.

Конструкція продукції виконана так, щоб максимально забезпечувати комфорт і безпеку своєму власникові. Виріб постійно підтримує спину в рівному положенні. Стрес тести проводяться над гамаками показують, що вони витримують до 600 кг, а сонячна або дощова погода не вплинуть на їх колір. Безпека і якість продукції компанії підтверджені сертифікатами TÜV, Intertek GS Mark, EllTex.