Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Allibert

Allibert

Компанія Allibert була створена Джозефом Аллібертом в 1930 році у Франції. Вона була спочатку взуттєвою фабрикою в Ізере, яка продавала підошви. Протягом сімнадцяти років завод по трохи розвивався і вже в 1947 Бернард Деконінк починає працювати з пластикової продукцією.

Потім, через одинадцять в 1958 році створюється перший шафа для ванної, а так само відбувається розширення діяльності в автомобільній промисловості. Через кілька років компанія об'єднаються з фірмою Sommer, який займається виробництвом сучасних підлогових покриттів, і формує єдиний європейський центр для житлової та автомобільної промисловості.

У 2003 році власник компанії бере на себе повний контроль над фабрикою і перепродує її, після чого компанія стає однією зі світових лідерів на ринку пластмасової продукції для саду та будинку. У 2010 році Allibert випускає шафи власного виробництва, які вкрай практичні і багатофункціональні в своєму роді. Так само виробляються міцні і прості у використанні скрині для зберігання іграшок і білизни.