Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Alcaplast

Alcaplast
Alcaplast - компанія, заснована в 1998 році як приватна чеська організація. На даний момент, фірма має 6 дочірніх зарубіжних підприємств і відправляє продукції в більш ніж сорок країн світу. Основним завданням фірми є виготовлення високоякісної, довговічною і комфортабельною сантехніки. Протягом тривалого періоду роботи виробник Alcaplast став одним з провідних виробників в Центральній і Східній Європі. Серед понад 580 продуктів впускні і випускні механізми, сифони, системи інсталяції, жолоби, зливні трапи, сидіння для унітаза, а також масу інших функціональних, незамінних в побуті виробів.
Ключову роль в філософії компанії грає якість і дизайн. Крім того, Alcaplast створює абсолютно нові напрямки в сантехніці. А співпраця з популярними чеськими дизайнерами принесло фірмі безліч нагород, таких як, премія Red Dot 2014 за колекцію кнопок управління FLAT.
Продукція Alcaplast активно використовуються в будівництві і реконструкції будівель. Безпека і надійність всіх продуктів ретельно перевіряється. Якість кожного виробу тестується перед відправкою. Мета компанії - створення продуктів, що відповідають вимогам клієнта і підвищують його "якість життя".