Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник AC Electric

AC Electric
Бренд AC Electric - надійний затребуваний виробник кліматичної техніки. Його заводи розташовані в Таїланді та Китаї і випускають побутові та напівпромислові кондиціонери, чиллери, вентиляційні установки, осушувачі повітря. При виготовленні всіх техніки використовуються інноваційні провідні японські технології.
Велика частина продукції виробника AC Electric експортується в країни Європи і Азії. З 2014 року AC Electric з'явився в Україні та інших країнах СНД,
Основна мета компанії забезпечити екологічну чистоту, здоров'я людей, комфорт і високі потребітельськіе якості. AC Electric виробляють кондиціонери і спліт системи для квартири і будинки, для нашого житла. Вони націлені на створення продукту високого класу, залишаючись при цьому доступним широкому споживачів.
Інженери AC Electric змогли застосувати свій кращий досвід в створенні кліматичного обладнання, вклавши в неї передові технології і впровадити японську систему контролю якості. Кожен пристрій бренду AC Electric працює максимально ефективно і є довговічним і міцним.