Диван "Ніка" Елегант
Код товару: 7567855
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
30 261 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 87 см |
| Розмір спального місця | 130х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
Опис - Диван "Ніка" Елегант
Характеристики
Диван "Ніка" від компанії виробника Елегант буде відмінним придбанням елегантною меблів для вашого будинку, так як даний виріб відрізняється витонченістю форм, а так само має шикарну забарвлення. Необхідно зауважити, що під час виконання було використано виключно високосортне сировину, що володіє гіпоалергенність.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини і в комплектації з механізмом трансформації Мералат. Вартість дивану в інших категоріях тканини і з механізмом трансформації седофлекс прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини і в комплектації з механізмом трансформації Мералат. Вартість дивану в інших категоріях тканини і з механізмом трансформації седофлекс прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Мералат":
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 87 см |
| Розмір спального місця | 130х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Елегант |
Відгуки - Диван "Ніка" Елегант
Переглянути всі відгуки
30 261 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 210 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 87 см |
| Розмір спального місця | 130х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Класичний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Полуторний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Елегант |
30 261 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Ніка" Елегант
30 261 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Ніка" Елегант
Схожі товари
