Крісло "Boss OH / BF120 / NC" DXRacer
Код товару: 7560778
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 152 см |
| Ширина сидіння | 57 См |
| Глибина сидіння | 52 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
Варіанти кольорів
-
Чорний / Білий OH / BF120 / NW
-
Чорний / Коричневий OH / BF120 / NC
-
Чорний / Червоний OH / BF120 / NR
Опис - Крісло "Boss OH / BF120 / NC" DXRacer
Характеристики
Крісло "Boss OH / BF120 / NC" від виробника DXRacer відрізняється неперевершеним якістю і унікальною конструкцією. Так само варто відзначити, що виріб володіє прекрасним кутом нахилу від 3 до 18 градусів і міцними підлокітниками з можливістю регулювання в чотирьох напрямках. Висота крісла може змінюватися від 142 до 152 см.
| Висота | 152 см |
| Ширина сидіння | 57 См |
| Глибина сидіння | 52 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Високий |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 33 кг |
| Готовність | Готові |
Відгуки - Крісло "Boss OH / BF120 / NC" DXRacer
Переглянути всі відгуки
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 152 см |
| Ширина сидіння | 57 См |
| Глибина сидіння | 52 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Високий |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 33 кг |
| Готовність | Готові |
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Boss OH / BF120 / NC" DXRacer
13 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Boss OH / BF120 / NC" DXRacer
Схожі товари




