Кухня в стилі Арт-деко - це втілення людської тяги до розкоші, елегантності і багатства. Цей стиль знаком нам ще з фільму "Великий Гетсбі", так як з'явився в післявоєнний період, коли люди потребували підняття духу і настрою. Як і у будь-якого іншого дизайн, в арт-деко є свої характерні риси. До них відноситься: симбіоз європейських традицій разом з декоративними мотивами Азії, Африки та Античності; багатофункціональність і практичність предметів інтер'єру не позбавлених зовнішньої розкоші; переважання геометричних і геральдичних візерунків в інтер'єрі; графічність в достатку. Рамки і контури присутні навіть в самих дрібних предметах інтер'єру. Така кухня підійде тим людям, які цінують розкіш, блиск і лоск в інтер'єрі, але не готові жертвувати його практичністю.
Світло відіграє особливу роль в цьому інтер'єрі. На фото показано, що шикарна класична люстра може добре поєднуватися і з вбудованими сучасними світильниками.
Якщо ви не вітаєте зайву помпезність і розкіш в інтер'єрі, то можна використовувати сучасні меблі, дотримуючись основних правил стилю.
Також можна відмовитися і від класичної колірної гами на користь більш теплих і природних відтінків.
Пол з керамічної плитки з геометрично правильними лініями і формами - кращий варіант для кухні арт деко. Арт-деко на будь-якої площі Безумовно, що для такого вишуканого інтер'єру потрібно багато простору. Розмістити всю дорогу меблі і текстиль, разом з острівної барною стійкою, дзеркалами і масивним кухонним гарнітуром на маленькій кухні буде дуже складно. Тому багато господарів погоджуються знести пару стін і об'єднати кімнату з вітальні або передпокою. Але при великому бажанні і творчому менталітеті, реалізувати стиль епохи джазу можна і на кухні студії невеликих розмірів. Головне дотримуватися простих і всім відомих правил. Ніяких темних тонів, тільки розширюють простір, світлі тони. Так само збільшити кухню допоможе і найвідоміший предмет інтер'єру в арт деко - дзеркало. Воно може бути і не одне. Дзеркала на стінах і дзеркальні фасади гарнітура дуже часто можна побачити на фото кухні арт деко.
Люстра на цій кухні повинна не тільки яскраво світити, але ще і приковувати погляди всіх відвідувачів вашого будинку.
Розбавити чорно-білу кольорову гаму можна за допомогою додавання бежевого кольору. Разом вони прекрасно поєднуються.
Щоб розмістити всю необхідну меблі на такій кухні вам знадобитися велике приміщення. Краще об'єднати кухню з вітальні.
Стіл і стільці на кухні повинні бути елегантними, розкішними і вишуканими, як і її стиль.
Дуже часто в оформлення кімнати в стилі арт-деко використовується золото. Воно підкреслює розкіш даного інтер'єру. Так що розмір вашої кухні може бути абсолютно різний, головне правильно його обіграти. Як не зіпсувати свято? Щоб випадково не відійти від концепції стилю арт деко і не перетворити свою кухню в бароко, потрібно дотримуватися наступних правил: Складно домогтися розкоші за допомогою недорогий бутафорії тому в арт деко використовується переважно натуральне червоне або рідкісне темне дерево. З металів перевага віддається хромованою стали, бронзі, латуні, позолоті, сріблу. Також часто використовується відполірований камінь, перламутр, фактурна шкіра, дорога кераміка, кришталь і скло. Простір в арт деко використовується по максимуму. Воно повинно бути функціональним, а значить зонувати. Відокремити робочу зону від їдальні можна за допомогою світла, перегородок і правильної розстановки меблів.
Вибираючи світлі тони, перевагу краще віддавати природним відтінкам. Бежевому, пісочного, ніжно-рожевому в поєднанні з білим.
Глянцевий поверхню і сяйво кришталю, наповнюють кімнату додатковим світлом і блиском.
Дуже велика роль відводиться зовнішнім виглядом і якістю текстилю на кухня. Тканини повинні бути дорогі і вантажні.
Незважаючи на те, що стиль з'явився в післявоєнний період, сучасні дизайнери дуже вдало модернізують його за допомогою сучасної побутової техніки.
Арт-деко - це не тільки стиль інтер'єру, але ще і спосіб підкреслити статусність господарів будинку. Столовий гарнітур - це чіткі форми і правильні лінії, але ні в якому разі вони не повинні бути простими. Оббивка стільців - це шкіра або жаккард. Характерна колірна гамма - це не яскравий основний колір - бежевий, сірий, чорний, срібний, пісочний. І насичені кольорові акценти на аксесуарах і меблів. Оформлення стільців, стола, кухонного гарнітура, дзеркал або просто стін повинно обов'язково мати "рамковість". Складно уявити епоху джазу без сліпучого блиску і глянцю. Дизайн кухні арт деко - це сяюча люстра, хромована фурнітура та добре відполірована поверхня всіх фасадів. Але ні в якому разі не можна в арт-деко використовувати: велика кількість плавних ліній і кіл; намагайтеся уникати імітацій. Ненатуральні матеріали можуть не просто істотно погіршити зовнішній вигляд кухні, але і взагалі відвести його далеко від арт деко. Але якщо ви все таки не можете дозволити собі стільницю з натурального каменю, вибирайте тільки хороші альтернативи, адже арт деко і економія - це два абсолютно протилежних терміна.
У стилі арт-деко використовується багато світловідбивних поверхонь. На відміну від інших напрямків, головну роль тут відіграє далеко не дерево.
Глянцевий кухня світитися розкішшю. Кожні предмет на ній просто кричить про свою надзвичайною ціною.
Дуже ніжна і красива кухня в світло-персикового колірній гамі з білими акцентами.
Арт-деко - це той стиль, де навіть на кухні можна повісити величезне дзеркало в золотій рамі.
Якщо ви хочете візуально зменшити простір, вибирайте більш темні тони. Для цього стилю добре підійдуть бордовий і фіолетовий. Якщо ви будете дотримуватися всіх наших вказівок, то легко зможете зробити інтер'єр арт деко на кухні своїми руками і без допомоги дизайнера. Декор в стилі Великого Гетсбі Пол Кращий матеріал для підлогового покриття в інтер'єрі кухні арт деко - це камінь або керамограніт. Важливо щоб колір підлоги і стін поєднувалися між собою, але це не означає що він повинен бути одним для всіх поверхонь. Темна підлога не тільки буде органічно виглядати в інтер'єрі, але і дозволить створити необхідний контраст. Можна цікаво обіграти його за допомогою шахового порядку або ромбів.
Кухні в стилі арт-деко завжди вражають своєю розкішшю і помпезністю. Складається відчуття, що ти знаходишся на кухні дуже багатого господаря.
Як правило, кухня в цьому стилі витримана в чорно-білій колірній гамі. Це дозволяє їй не виглядати вульгарно, незважаючи на велику кількість глянцевих поверхонь.
Стеля - це особлива поверхню, якої потрібно приділити увагу під час ремонту. Вона має виглядати чудово і заворожуюче.
Кухню можна поєднати з вітальні, витримавши при цьому єдиний стиль.
Дуже красиво виглядає, коли на чорно-білій кухні з'являються яскраві червоні акценти, а особливо якщо ця кухня в стилі арт-деко. Стеля Ця поверхня може бути рівною, пофарбованої в один колір і з звисає кришталевою люстрою. Або ж багаторівневими з вбудованими світильниками і ліпними бордюрами по його периметру. Звичайно ж головна прикраса стелі це його люстра, в арт-деко, цей елемент завжди дуже вирізняється своєю помпезність і химерністю. Люстра повинна бути масивна, ковані або кришталева. Вона може бути одна велика або кілька маленьких. Також допустимо і дзеркальне покриття.
Арт-деко - це не тільки розкішні люстри і мармурова підлога, але і штори з рослинним принтом, великі фотографії на стінах і стільці різного типу.
На кухні арт деко легко можна повісити портрет Мерилін Монро і встановити стільницю із забарвленням «Зебра».
Чим більше люстра - тим краще, чим менше яскравих кольорів - тим краще, чим більше лиску - тим краще Все це - арт-деко.
Глянцеві поверхні можуть чудово поєднуватися з матовими. Такий симбіоз виглядає дуже оригінально.
Острівна поверхню - це дуже функціональне і зручне використання простору на кухні. Стіни Оздоблювальними матеріалами служать плитка або шпалери з характерними для стилю принтами, геометричними малюнками, анімалістичні мотивами, рослинним орнаментом. Також стіни можуть бути і однотонними. Картини або інші декоративні елементи (дзеркала в рамах) - це повноцінні акценти в інтер'єрі. Їх краще розміщувати поступово. Дуже красиво і цікаво виглядає комбінація різних матеріалів для обробки стін. Для оформлення поверхні над робочою зоною краще використовувати плитку. Предмети інтер'єру з епохи джазу Інтер'єр кухні в стилі арт-деко - це меблі з дерева, металу або скла. При необхідності її можна доповнити м'якою оббивкою або дзеркальними поверхнями. Меблі повинна бути витонченої, але при цьому досить функціональною. Креативні моделі дуже вітаються в арт-деко. Залежно від розмірів кухні і підбирається столовий гарнітур. Якщо площа дозволяє краще встановити масивний стіл з різьбленням і дорогі стільці з оббивкою з жаккарда. Колір кухонного гарнітура може бути нейтральним або контрастним. Це залежить від колірної гами стін і підлоги в кімнаті. Найчастіше поверхню добре блищить глянцем.
Навпаки обіднього столу можна встановити дзеркало на всю стіну. Це звичайно незвично, але виглядає приголомшливо.
Дуже важливо щоб вікно було теж задіяно в інтер'єрі. Його прийнято прикрашати довгими фіранками і щільними шторами.
Також функцію аксесуарів можуть взяти на себе великі вази або горщики з живими квітами, тільки ніяких соняшників.
Об'єднавши дві кімнати подбайте про потужну витяжці, а інакше ваша дорога м'які меблі швидко вбере все запахи.
На такій кухні можна встановити навіть рояль, він не тільки не буде тут зайвим, а навпаки як ніде краще впишеться в інтер'єр.
На цьому фото можна побачити, як вдало інтер'єр в стилі арт-деко вписався на невеликій кухні в звичайній квартирі. Всю техніку краще заховати за глухими дверцятами шафок і ніш, а там де вони зроблені зі скла, краще розмістити святковий сервіз з порцеляни. Дизайн кухні в стилі арт-деко доповнюю характерні для стилю аксесуари (картини, фотографії та дзеркала, світильники) і текстиль (штори, скатертина, фіранки). Все це разом і є великий стиль арт-деко - дизайн, де немає місця нудьзі і смутку, в цих кімнатах завжди панує свято.
Скло на цій кухні в пошані. Його можна використовувати як у вхідних дверях, так і в дверцятах підвісних шафок.
Невелика кухня в стилі арт-деко, виглядає красиво і дуже мило.
Арт-деко - це повна протилежність мінімалізму. Тут всього багато, все блищить і далеко від природи.






































