Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Penelope

Penelope
Турецька фабрика Penelope виробляє виключно високоякісну продукцію з натурального гусячого пера, шовку, бамбука і натуральної вовни. Вона була заснована в 1963 році. Спочатку це була невелика студія, яка займалася розробкою дизайнів жакардових тканин . Пізніше в 1995 році вони стали виробляти унікальні оббивні тканини.

У березні 2010 року фабрика Penelope почала використовувати новий високотехнологічне ткацьке обладнання, яке дає можливість змішувати віскозу, шовк, льон, вовна і акрилові волокна в необхідних пропорціях. Завдяки використанню фабрикою нових технологій , вона значно розширила свій асортимент, тому з'явилися текстильні вироби для дому.

Також в цьому році фабрика запустила спеціальну колекцію для готелів і готельного бізнесу "Penelope dorme" , яка володіє відмінною якістю і наповнить інтер'єр готельного номера домашнім теплом і затишком.

Бренд Penelop e став всесвітньо відомим, незважаючи на те, що спочатку компанія займалася тільки виробництвом жакардових тканин, а це завдяки тому що вся продукція є унікальним синтезом естетики і техніки .