Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Ортоленд

Ортоленд

Надійний каркас ліжка - це один з факторів міцного сну та гарного відпочинку. Досить часто покупка цього виробу дає можливість заощадити на новому ліжку і забезпечити собі максимальний комфорт. Компанія Ортоленд із Запорізької області відома, як виробник міцних і надійних металевих каркасів з міцними дерев'яними ламелями.

Каталог виробів виробника Ортоленд включає в себе варіанти самих різних розмірів. Покупець може знайти каркас як для невеликої, одиночної підліткової ліжка, так і для моделей королівських розмірів. Рами моделей виготовлені з квадратного металевого профілю перетином 25 мм, а ламелі - з деревини бука , при цьому їх розташування забезпечує хороший ортопедичний ефект матраца.

Каркаси для ліжок Ортоленд - це надійні вироби, які зроблять нової вашу старе ліжко і допоможуть уникнути зайвих фінансових витрат пов'язаних з купівлею нових меблів . Крім цього, вироби Ортоленд можна використовувати і як повноцінне місце для сну - регульовані по висоті ніжки перетворюють каркас в просту, але зручне ліжко.