Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Design Loft

Design Loft

Торгова марка "Design Loft" є виробником сучасних дизайнерських меблів в стилі Лофт і Хай-тек. Вона почала свою діяльність в лютому 2016 року, але за досить короткий час встигла завоювати перевагу великої кількості покупців, а все завдяки тому що основний упор виробник "Design Loft" робить на унікальний дизайн та високу якість продукції. У той же час, вся продукція доступна за ціною.

Все виробництво фабрики "Design Loft" реалізовано на імпортних верстатах з числовим програмним управлінням, що мінімізує людський труд і в рази і збільшує точність виконуваних процесів.

Колекції меблів ТМ "Design Loft" виконуються з преміальної лінійки ДСП фабрики SwissKrono серії Wood зі структурою ВS. Така структура покриття ДСП розроблена спеціально для регулярного використання в офісі або в домашніх умовах. Сама поверхня більш гладка і приємна на дотик, при цьому вона більш стійка до зовнішніх впливів і стирання, ніж інші види ДСП. З торців деталі проклеєні кромкою ПВХ товщиною 2 мм і 0,5 мм на німецькому обладнанні.

Всі металеві конструкції, які виробляє фабрика "Design Loft" виготовляються зі сталі товщиною листа 1,5 мм. Таким чином вироби виходять дуже міцними. Метал покривають термопластичних порошковим покриттям, яке було спеціально розроблено для захисту від впливу миючих засобів, сольових бризгов, несприятливих погодних впливів і т.д.