Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Come-for

Заснована в 2005 році фабрика Come-for , має величезний досвід у виготовленні якісних ортопедичних матраців, наматрацників, подушок і ковдр, які зроблять ваш сон максимально комфортним . Головний офіс і все виробничі потужності знаходиться в смт Солоницівка (Харківська область, Дергачівський район). Власниками фабрики є громадяни Німеччини та Туреччини.

Компанія Come-for має виробництво повного циклу і розташовується на території площею 18 000 квадратних метрів, на яких розміщено найсучасніше і інноваційне обладнання з Туреччини, Німеччини, Італії та Японії. Постачальниками різних матеріалів для створення всієї лінійки продукції є провідні світові компанії Бельгії, Туреччини, Словенії, Англії та Чехії.

Фабрика має свою величезну мережу представництв по всій території України і є експортером матраців в Росію, Молдову, Казахстан і Грузію. Компанія Come-for є членом European Business Association і призером всеукраїнських конкурсів якості продукції. Для підтвердження якості та безпеки все випускаються вироби пройшли незалежну сертифікацію .